SLEVA

Cena 32 900 Kč (1 267 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 31 400 Kč (1 209 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 76 500 Kč (2 945 EUR)
Skladem - 10-14 dnů

EXPRES DODÁNÍ


Realizace

Rezidenční byt Praha, Barrandov Rezidenční byt Praha, Barrandov

Rezidenční byt Praha, Barrandov - předsíň - botník, zrcadlo s věšákem čalouněné kůží - FORMENTI, kuchyně a spotřebiče, jídelna - jídelní stůl s koženými židlemi FORMENTI SKY, obývací pokoj - příborník s vinotékou a barem, sedací souprava FORMENTI AVATAR

Sedací souprava FORMENTI HEART v luxusní vile v Chorvatsku Sedací souprava FORMENTI HEART v luxusní vile v Chorvatsku

Sedací souprava FORMENTI HEART v luxusní vile v Chorvatsku

Návrh a realizace interiéru kanceláře majitelů firmy - kancelářský nábytek UFFIX LUNA a sedací souprava FORMENTI HEART Návrh a realizace interiéru kanceláře majitelů firmy - kancelářský nábytek UFFIX LUNA a sedací souprava FORMENTI HEART

Návrh a realizace interiéru kanceláře majitelů firmy - kancelářský nábytek UFFIX LUNA a sedací souprava FORMENTI HEART

Rozkládací pohovku ECLISSE najdete v luxusním bytě v blízkosti Karlova mostu v Praze. Rozkládací pohovku ECLISSE najdete v luxusním bytě v blízkosti Karlova mostu v Praze.

Rozkládací pohovku ECLISSE najdete v luxusním bytě v blízkosti Karlova mostu v Praze.

Nejdříve jsme začali členitou kuchyní EWE, pokračovali v obývacím pokoji sedací soupravou FORMENTI HEART. Po připojení dalšího bytu jsme pokračovali malou kuchyní EWE, pracovnou s pracovním stolem SELVA, rozkládací pohovkou BENNY, kterou vyrábí italská firma MILANO BEDDING, pánskou šatnou ORME a vrcholným zážitkem je bar SELVA s křišťály SWAROVSKI. Nejdříve jsme začali členitou kuchyní EWE, pokračovali v obývacím pokoji sedací soupravou FORMENTI HEART. Po připojení dalšího bytu jsme pokračovali malou kuchyní EWE, pracovnou s pracovním stolem SELVA, rozkládací pohovkou BENNY, kterou vyrábí italská firma MILANO BEDDING, pánskou šatnou ORME a vrcholným zážitkem je bar SELVA s křišťály SWAROVSKI.

Nejdříve jsme začali členitou kuchyní EWE, pokračovali v obývacím pokoji sedací soupravou FORMENTI HEART. Po připojení dalšího bytu jsme pokračovali malou kuchyní EWE, pracovnou s pracovním stolem SELVA, rozkládací pohovkou BENNY, kterou vyrábí italská firma MILANO BEDDING, pánskou šatnou ORME a vrcholným zážitkem je bar SELVA s křišťály SWAROVSKI.

Rozkládací pohovku JAN a postel PACIFIC od italské firmy Milano Bedding najdete v luxusním bytě v centru Prahy.  Navrhli jsme interiér a dodali kuchyni, nábytek, vestavěné skříně, kuchyni a spotřebiče. Rozkládací pohovku JAN a postel PACIFIC od italské firmy Milano Bedding najdete v luxusním bytě v centru Prahy.  Navrhli jsme interiér a dodali kuchyni, nábytek, vestavěné skříně, kuchyni a spotřebiče.

Rozkládací pohovku JAN a postel PACIFIC od italské firmy Milano Bedding najdete v luxusním bytě v centru Prahy.

Navrhli jsme interiér a dodali kuchyni, nábytek, vestavěné skříně, kuchyni a spotřebiče.