VITARELAX

Přijedou k vám na návštěvu rodiče nebo kamarádi?  A kde budou spát?  V žádné rodině nemá chybět rozkládací pohovka Vitarelax.

 

 

Rozkládací pohovka ITALO

Rozkládací pohovka Eclisse

Rozkládací pohovka EXTROVERSO

Rozkládací pohovka VICTOR

Rozkládací pohovka Capri

 

Rozkládací pohovka Fiore

 

Rozkládací pohovka Rapido

Rozkládací pohovka EmpireRozkládací pohovka GhibliRozkládací pohovka TropicalRozkládací pohovka CompactRozkládací pohovka MagicRozkládací pohovka AmbrogioRozkládací pohovka Everest

 

 

Rozkládací pohovka Como

 

Rozkládací pohovka Loft

Rozkládací pohovka BostonRozkládací pohovka CimoneRozkládací pohovka MemphisRozkládací pohovka IschiaRozkládací pohovka Zurigo

 

 

 

 

 

Rozkládací pohovka NuvolaRozkládací pohovka ShailaRozkládací nebo relaxační pohovka Vincent

 

 

 

Rozkládací a relaxační pohovka Trilogy

 

 

Rozkládací pohovka Vulcano

Rozkládací pohovka Young

Rozkládací nebo relaxační pohovka Zoe

VITARELAX - rozkládací pohovky pro každodenní spaní

VITARELAX je italská společnost, která vyrábí a prodává rozkládací sedačky za příznivé ceny. Kolekce firmy VITARELAX prezentuje poslední módu v oblasti rozkládacích pohovek. Italský výrobce nabízí široký sortiment produktů z hlediska estetického vzhledu a skvělých technických vlastností, které mění rozkládací pohovku na postel snadnou manipulací a přichystá každému výjimečné pohodlí při  každodenním používání. Díky novým mechanismům mohou být rozkládací pohovky vybaveny rošty, které se otevírají s největší lehkostí, takže přerod pohovky na postel je velmi snadný. Každá sedací souprava od VITARELAX je dostupná v mnoha barevných a materiálových kombinacích.
Sedačky VITARELAX jsou určeny pro každodenní používání, jsou vhodné do malých bytů, hostinských pokojů, pracoven, a také pro hotely a penziony. Jejich základem je ocelová konstrukce, která je odolná a má dlouhou životnost. Na rozkládací mechanismy některých modelů poskytuje výrobce záruka 3 roky.