Prostorově úsporná a komfortní rozkládací sedačka pro každodenní spaní. Díky kompaktní velikosti, která ji odlišuje od všech ostatních rozkládacích pohovek, se EXTROVERSO přizpůsobí každému místu vašeho domova.
Proč si pořídit rozkládací pohovky MILANO BEDDING a VITARELAX právě u nás?

 Italsky-nabytek.eu na FAVI.cz


EXPRES DODÁNÍ VITARELAX


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

DOPRAVA ZDARMA


Jiří Valeš - CENTRUM PODLAH HOSTIVAŘ - česká obchodní společnost působící na trhu již více než 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a dále nás doporučují. Zabýváme se prodejem a montáží všech druhů podlahových krytin, nabízíme kvalitní zboží a materiály od předních českých a zahraničních výrobců. Jsme výhradním prodejcem značkového ložního povlečení Matějovský. Naše firma se od roku 1990 také zabývá výrobou protialergických prošívaných přikrývek, polštářů, matracových chráničů značky Skantex a prodejem bytového textilu.Navštivte nás na Faccebooku Sledujte nás na Twitteru Katalogy PDF


MILANO BEDDING / DANIEL

Rozkládací pohovka DANIEL

DANIEL je pohovka, která spojuje nejlepší design se sofistikovaným komfortem. Přední strana a opěrky jsou čalouněné. Kryt je úplně vyměnitelný mnohé látky můžete i prát. Bez odstraňování sedadlových polštářů se DANIEL rychle přemění na tradiční a pohodlnou postel, dlouhou 220 cm.

Řadit podle 
Výrobce  

Katalogová cena 106 900 Kč

Cena 99 500 Kč (3 761 EUR)

doprava zdarma


Katalogová cena 111 200 Kč

Cena 103 400 Kč (3 909 EUR)

doprava zdarma


Katalogová cena 116 700 Kč

Cena 108 600 Kč (4 105 EUR)

doprava zdarma


Katalogová cena 122 200 Kč

Cena 113 600 Kč (4 294 EUR)

doprava zdarma

Rozkládací pohovka DANIEL

Rozkládací pohovka DANIEL

Rozkládací pohovka DANIEL

Rozkládací pohovka DANIEL

Rozkládací pohovka DANIEL