SLEVA

Cena 40 000 Kč (1 512 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 24 000 Kč (907 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 88 300 Kč (3 338 EUR)
Skladem - 10-14 dnů

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 54 600 Kč (2 064 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 48 100 Kč (1 818 EUR)
Objednávka - 6 týdnů
Cena 39 600 Kč (1 497 EUR)
Objednávka - 6 týdnů

Proč si pořídit rozkládací pohovku právě u nás?

Pořízení rozkládací pohovky MILANO BEDDING nebo VITARELAX není zanedbatelná investice. Ale kupujete si pohodlnou moderní pohovku, a zároveň postel, na které můžete denně spát.

Rozkládací pohovky prodáváme do celé ČR, na Slovensku, Polsku a Německu.

K dnešku (listopad 2019) jsme prodali cca 700 rozkládacích pohovek MILANO BEDDING nebo VITARELAX, a víme o nich takřka vše.

Pod "takřka vše" je ukryta mravenčí práce spojená s maximálním poznáním všech tajů rozkládacích pohovek MILANO BEDDING a VITARELAX i časté diskuse s výrobci o možných zlepšeních.

U nás najdete vždy pohovku MILANO BEDDING nebo VITARELAX s rozkládacím mechanismem Lampolet nebo Ottello, vzorky látek, kůží a matrací, a hlavně dobře připravené prodejce, kteří vám poskytnou všechny informace o těchto vynikajících rozkládacích pohovkách.

Pohovky si můžete důkladně vyzkoušet, vyzkoušejte vždy rozkládání a skládání, sezení, lenošení i ležení.

Záruka 2 a 3 roky

na celý rozkládací mechanismus - ten je základem pohovky a výrobci ho mají patentován v celé Evropě i v USA. Rozkládací mechanismy vydrží každodenní rozkládání a skládání, u jeho roštu, zavěšeném na pružinách, nepraskají při používání svary.

Stěhování a montáž

zajišťujeme po dohodě se zákazníkem, u pohovek v ceně nad 100 tisíc korun je v ceně i stěhování a montáž po celé ČR.

Doprava bez stěhování a montáže je zdarma. Pohovku vám přivezeme i na Slovensko, do Polska, Německa a zvládneme samozřejmě i ostatní okolní země.

Naše ceny jsou naprosto férové

a na českém trhu nenajdete lepší.

Protože nabízíme a prodáváme především rozkládací pohovky, jsou naše základní ceny, u všech modelu, ceny za rozkládací verzi, se základní matrací a základní potahové látce, kterou si můžete u našich výrobců vybrat. Ceny pohovek bez rozkládacího mechanismu najdete v kapitole Pohovky bez rozkládání a budete-li chtít pohovku potáhnout jinou látkou, než mají výrobci v nabídce, není to problém. Už jsme dodávali pohovky Milano Bedding v látce od Vitarelaxu, a naopak, pohovky Vitarelax nebo Milano Bedding v látce vybrané u českých dodavatelů. Možností je spousta.

Pokud tedy chcete srovnávat naše ceny s konkurencí, dejte si do srovnávače stejnou specifikaci požadovaného modelu.

Díky optimalizaci dopravy a zajímavým prodejům nabízíme našim zákazníkům často zajímavé slevy a bonusy. Na všechny bonusy a slevy upozorňujeme vždy na našich stránkách, na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Najděte si volnou chvilku a přijďte vyzkoušet rozkládací pohovky.

Těšíme se na vás.