Proč si pořídit rozkládací pohovku právě u nás?

Pořízení rozkládací pohovky MILANO BEDDING nebo VITARELAX není zanedbatelná investice. Ale kupujete si pohodlnou moderní pohovku, a zároveň postel, na které můžete denně spát.

Rozkládací pohovky prodáváme do celé ČR, na Slovensku i v Polsku.

K dnešku (září 2018) jsme prodali cca 570 rozkládacích pohovek MILANO BEDDING nebo VITARELAX, a víme o nich takřka vše.

Pod "takřka vše" je ukryta mravenčí práce spojená s maximálním poznáním všech tajů rozkládacích pohovek MILANO BEDDING a VITARELAX i časté diskuse s výrobci o možných zlepšeních.

U nás najdete vždy pohovku MILANO BEDDING nebo VITARELAX s rozkládacím mechanismem LAMPOLET nebo OTELLO, vzorky látek, kůží a matrací, a hlavně dobře připravené prodejce, kteří vám poskytnou všechny informace o těchto vynikajících rozkládacích pohovkách.

Pohovky si můžete důkladně vyzkoušet, vyzkoušejte vždy rozkládání a skládání, sezení, lenošení i ležení.

Záruka 2, 3 a 5 let

na celý rozkládací mechanismus - ten je základem pohovky a výrobci ho mají patentován v celé Evropě i v USA. Rozkládací mechanismy vydrží každodenní rozkládání a skládání, u jeho roštu, zavěšeném na pružinách, nepraskají při používání svary.

Stěhování a montáž

zajišťujeme po dohodě se zákazníkem, u pohovek v ceně nad 100 tisíc korun je v ceně i doprava po celé ČR. Pohovku vám přivezeme i na Slovensko, do Polska a zvládneme samozřejmě i ostatní okolní země.

Naše ceny jsou naprosto férové

a na českém trhu nenajdete lepší. Díky optimalizaci dopravy a zajímavým prodejům nabízíme našim zákazníkům často zajímavé slevy a bonusy.Na všechny bonus a slevy upozorňujeme vždy na našich stránkách i na Facebooku.

Najděte si volnou chvilku a přijďte vyzkoušet rozkládací pohovky.

Těšíme se na vás.