DOPORUČUJEME

NOVINKY


KONTAKTY » OSTRAVA

Předváděcí středisko OstravaUložte si kontakt jedním kliknutím přes QR kód do vašeho telefonuPředváděcí středisko Ostrava - domluvte si schůzkuPředváděcí středisko Ostrava - rozkládací pohovka ITALO

Uložte si kontakt jedním kliknutím přes QR kód do vašeho telefonuUložte si kontakt jedním kliknutím přes QR kód do vašeho telefonu

GPS: 49.8448911N, 18.2937986E

Mapa - Bohumínská 788/61, 710 00  Slezská Ostrava

Parkování:

Přímo před budovou Bohumínská Offices je rozsáhlé parkoviště.

Parkovat je možno i v okolí budovy, kde je dostatek volných parkovacích míst.

Spojení MHD:

Zastávka trolejbusu Kamenec na Bohumínské ulici (linky 105 a 106).

OTEVÍRACÍ DOBA:

Na základě telefonické domluvy nabízíme prohlídku rozkládací pohovky pro každodenní spaní, výběr pohovek z katalogů, a také výběr potahových látek ze vzorníků.

Nabízíme odborné poradenství při výběru pohovky v předváděcím středisku v Ostravě nebo konzultaci, poradenství a výběr potahových látek u vás doma nebo v místě, které zvolíte. Na základě Vašeho zájmu o rozkládací pohovku se po dohodě o místě a čase můžeme setkat kdekoliv v Česku, a také na Slovensku, převážně v západní části této krásné Země (Bratislava, Trnava, Trenčín nebo Žilina nejsou pro nás ve vzdáleném vesmíru).

Na základě takové konzultace Vám nabídneme rozkládací pohovku, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Konzultace jsou zdarma.

Dovolujeme si vám doporučit, abyste si termín návštěvy dohodli předem.

 

Rádi s Vámi budeme komunikovat jakoukoliv možnou formou:

- osobně

- telefonicky, SMS: +420 775 627 848

- e-mailem: ostrava@italsky-nabytek.eu

- na chatu: napište nám zprávu a my Vám odpovíme co nejdříve

V Ostravě je nyní vystavena 2-místná rozkládací pohovka ITALO s postelí 120x192x13 cm.ITALO je univerzální rozkládací pohovka s měkkými a příjemnými obrysy. Modularita tohoto modelu  umožňuje libovolný počet sestav,  v souladu s různými požadavky na styl a prostor.

ITALO je univerzální rozkládací pohovka s měkkými a příjemnými obrysy. Modularita tohoto modelu  umožňuje libovolný počet sestav,  v souladu s různými požadavky na styl a prostor.

 

Po - Pá: 9.00 - 18.00 hod.
So: 10.00 - 16.00 hod.Spojení MHD: Linka metra "A" stanice "Skalka", přestoupit na autobusovou dopravu linka 177 směr Chodov a vystoupit na stanici "Hostivařské náměstí"-Linka metra "C" stanice "Opatov", přestoupit na autobusovou dopravu linka 177 směr Poliklinika Mazurská a vystoupit na stanici "Hostivařské náměstí"